Left Logo Middle Logo Right Logo

Senaste Nytt


Nu är 12 domare klara för tävlingen

Nu är ytterligare fem domare klara, totalt 17 sty...

19 domare klara att döma

Tuna Karate Cup 2014: Samtliga klasser är nu uppl...

Tuna Karate Cup 2014 är INSTÄLLD!

Inbetalda anmälningsavgifter betalas tillbaka fö...


Huvudsponsor

EKA Knivar

Övriga sponsorer

SMAI: Stockholm

Eskilstuna Energi & Miljö

Contera Ekonomi;

ByggTec Consulting AB är ett oberoende konsultföretag inom bygg- och fastighetsbranschen

Lägga till eget konto

Nytt konto|Logga in

Skapa ett nytt konto för att kunna registera tävlande

Obs! Titta först i listan längst ner så att ni inte redan har ett konto, innan du skapar ett nytt!
Tävlande är redan kopplade till dessa konton, vilket gör det lättare för dig att anmäla!
Kontakta oss ifall ni inte längre har tillgång till mejladressen i listan.
Fyll i formuläret och klicka på knappen "Nytt konto". Obs! Alla fält är obligatoriska att fylla i!

Klubbens namn
Kontaktperson
E-post
Telefon
Användarnamn
Lösenord
Lösenord (bekräfta)

Registrerade konton

Detta är konton som redan finns registrerade.

Klubbnamn Kontaktnamn E-post
Åkersberga Karate Klubb Tommy Andersson anderssontommy6@gmail.com
Åkersberga samuraj karate klubb Petra Andersson varzakakos@live.se
Arboga Karate Klubb Lars Östling lasse66@telia.com
Botkyrka Shukokai Karate Micke Lundström shukokai@telia.com
Bromma Karate Klubb Harald Janke brommakarate@comhem.se
Budokwai Stockholm Maria Lindberg marialindberg616@hotmail.com
Djursholms Karateklubb Kalate Akolor kalate@bahnhof.se
Eskilstuna Karateklubb adm tunacup@karateklubben.com
Goju-Kai Karate Do Eskilstuna Johan Lundqvist sanseru36@hotmail.com
Gojukai Seinan KK Conny Helgesson Ferm seinankk@hotmail.com
Gojukai Stockholm Peter Svensson Peter.Swedishnsson@rf.se
Hässelby Karate Dojo Peter Sahlberg Peter.Sahlberg@inoue.se
Huddinge Shitoryu KK Anders Olsson anders.olsson21@bredband.net
Inyon KK Bo Frejdh bo.frejdh@gmail.com
Kampsportklubben Mifune Tommy Horvath tommy.horvath@hermods.se
Karate Dojo Katrineholm Jackie Vu jackie.vu@ericsson.com
Karlskoga Karate Klubb Tom Fager tom.fager@telia.com
Karlstad Karate Förening Roger ELiasson kansli@karlstad-karate.nu
Karlstad Karate Förening Roger Eliasson Roger@solstadens.se
Kils Karateförening Marcus Edgren marcus.edgren@telia.com
Kodokai Karateklubb Kourosh Asgar-Amiri Kourosh.asgari-amiri@ericsson.com
Kungsängens Kampsport Håkan Larsson hakan.larsson@solnapressgjuteri.se
Lidingö Karate Dojo Fredrik Ek fredrik@roble.se
Märsta Wado Ryu KK Marcos Checa karate@marstawado.com
Malave Do Håkan Mandorff tavling@malavedo.se
Mifune Budo & Kampsports klubb Kenth Haag kenth.h@live.se
Minakami Karate Dojo Per-Ola Olsson peo.olsson@inoue.se
Motala Sportkarate Sacha Petrovic-Dyner sachas@hotmail.com
Norrköpings Shitoryu Roger Berglund regorberg@hotmail.com
norrtälje karate sällskap ulf klar uffe@nks.nu
Nyköpings Yui Shin Kai Karate Jessica Lilja patrik.lilja@oxhamn.se
Oyama Karate Kai Toni Pasanen toni.pasanen@bredband.net
Söderhamns Nahate Dojo Benny baggsundet@hotmail.se
Säffle Karateklubb Jörgen Johansson joergen.johansson@ccivalve.se
Säffle Karateklubb Daniel Askås info@safflekarateklubb.se
Salem Shukokai Karate Micke Lundström micke@shukokai.se
Sanshin Karateklubb Ken Bokelius ken@sanshinkarate.se
Shokaido Karate Kenth Haag Shokaido@hotmail.com
Shotokan KK Helsingborg Jonas Lundgren jonas.lundgren@cdc.se
Sjunnemo Ök Frank Önneråll frank.staffas@gmail12.com
Solna Shotokan KK Vojo Kraljevic vojokralj@hotmail.com
Tibble Karateklubb Micke Öberg tibblekk@gmail.com
Toradokan Karate Lidingö Emerson Araya toradokanlidingo@gmail.com
Tullinge Wadoryu Karate Joel Hultgren joel.hultgren@wadoryukaratedo.se
Västerås Karatecenter Jens Deltér delter68@hotmail.com
Västerås Karateklubb Håkan Edvinhielm vwr.edvinhielm@gmail.com
Västerås Shitoryu Karateklubb Tomas Siggelin tomas.siggelin@ventyx.abb.com
västerås wado-kai karate klubb Garip Jensen garip.jensen@bredband.net
Vallentuna Wadoryu Karate Ali Ghobadi alig73@hotmail.com
Vallentuna Wadoryu Karate IF Johan Ossa johan.ossa@wadoryukarate.se
Wakajishi Jan Lindqvist yorokobi.wadoryu@gmail.com
Wakajishi karateklubb Therese Adler therese.adler@yahoo.se
wexiö karate kai Tomas Karlsson 047029403@tele2.se
Yorokobi Wadoryu Lelle Lindström Info@stockholmsbyggarna.se
Yui Shin Kan Karate Dojo Patrik Brinning ykd@yuishinkai.se
v3.0.8 - ©2014 zongordon